Raispur, Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AASFT9976G1Z2
Call 08043855831 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 10W |
| Voltage | 220V |
| Power Source | Electric |
| Model Name/Number | HP3500 |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Urchin |
| Usage/Application | Hospital |
| Material | Plastic |
View Complete details