Raispur, Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AASFT9976G1Z2
Call 08043855831 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Cable Length | 3 m |
| Usage/Application | Hospital |
| Frequency | 50 Hz |
| Output Frequency | 50 Hz |
| Blade Length | 80 mm |
| Power Rating | 100 V |
| Color | Blue |
| Weight | 20 g |
View Complete details