Raispur, Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AASFT9976G1Z2
Call 08043855831 85% Response Rate
Send Enquiry
| Balloon Length | 10 mm |
| Balloon Diameter (mm) | 2mm |
| Brand | Scoreflex |
| Packaging Type | Box of 1 Pc |
| Usage/Application | Hospital |
| Country | Netherland |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Balloon Length | 6fr to 30 fr |
| Balloon Diameter (mm) | 25to 28mm |
| Brand | TORAY |
| Material | PTMC Balloon |
| Type | Angiographic |
| Size | Large |
Additional Information:
View Complete details